Bedenin Kendini İyileştirme Gücü – Sola Club

İyi olma hâli sadece bedensel midir? Her gün etkisinde kaldığımız toksinler olumsuz duygu ve düşünceler, yiyeceklerimize bulaşan kimyasallar, yaşadığımız mekânlar, hava vs.- değil; duygu, düşünce ve negatif enerji de bedenlerimiz üzerinde yıkıcı etkiye sahiptir. Dümeni bozuk bir geminin doğru hedefe gitmek için zorlanması gibi… Bu konuda dışarıdan yardım kadar (kaliteli besinler tüketmek gibi) kendimizdeki saklı şifacıyı anlamak ve aktif hâle getirmek de çok önemlidir.

İnsan manyetik alana sahip enerjik bir yapıdır. Her hücre, mili volt ölçeğinde enerji santralidir. Bu hücrelerdeki değişiklikler de hastalıklara sebep olur. Tükettiğimiz yiyecekler ve bedenimiz sadece protein ve yağdan oluşan bir yapı değil, daha derin anlamı olan bir yapıdır. Bedendeki enerji akışı bozulursa, gıdaları işlemek de güçleşir ve işletme mekanizması bozulur. Oksijeni işleyecek makineler doğru çalışmaz ve yaşlanır ya da hastalanırız.

Kaliteli yaş almak, zihinsel ve bedensel olarak optimum seviyede olmak yeni çağın mottosu!
Uygulamalı seminerimizle kendi beden, duygu, düşünce ve enerji durumunuzla ilgili bilgi sahibi olmaya bir adım atın. Doğuştan gelen yaşam enerjisini artırmak, gıdalar ve nefesten gelir. Bunlara yönelik çalışma, hücresel düzeyde iyi olma hâline doğru yol almamızı sağlar. Bedensel ve ruhsal durumumuz, enerjimizi etkiler ve çekim yasasına göre hayatımızı da etkiler.